منو

قوانین و مقررات ثبت نام آژانس

در ابتدا از انتخاب شما جهت عضویت در تورادوایزر سپاسگزاریم. شما می توانید پس از عضویت به ثبت پکیج های مسافرتی خود اقدام نموده و از امکانات پنل اختصاصی بهره مند شوید.

تمامی اطلاعات تورهای مسافرتی ارائه شده در وبسایت تورادوایزر، مستقیما توسط آژانس مربوطه و یا از اطلاعات موجود در وبسایت آژانس روی وبسایت تورادوایزر قرار میگیرد. لذا تورادوایزر مسئولیتی در قبال صحت و یا موجود بودن تور مربوطه در تاریخ مورد نظر نداشته و کاربر شخصا مسئولیت بررسی تمامی جوانب تور مورد نظر را توسط آژانس مریوطه دارد.

1. آژانسی که اقدام به ایجاد حساب کاربری در وبسایت تورادوایزر می‌‌نماید، متعهد به حفاظت از رمز عبور خود می‌‌باشند؛ مسئولیت هر گونه استفاده‌ غیرمجاز از وبسایت از طریق حساب کاربری، متوجه آژانس است. در صورتی که متوجه فاش شدن کلمه‌ عبورتان و یا استفاده‌ اشخاص غیر، از حساب کاربری‌‌تان شدید، سریعاً مراتب را به آدرس ایمیل info@touradvisor.ir اطلاع‌رسانی نمایید. تورادوایزر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از حساب کاربری شما حاصل شود، نمی‌پذیرد. آژانس می‌بایست اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. همچنین آژانس تعهد می‌‌نماید که شخصاً از حساب کاربری خود استفاده نماید و حق انتقال حساب کاربری خود را به هر نحوی به اشخاص دیگر (حقیقی یا حقوقی) ندارد.

2. وبسایت تورادوایزر برای به نمایش گذاشتن نظرات کاربران خود، اقدام به مدیریت نظرات، و حسب مورد، ویرایش یا حذف آنها می‌‌نماید. گفتنی است تورادوایزر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده ندارد. نمایش نظرات کاربران در وبسایت تورادوایزر به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست. کاربران می‌‌پذیرند که با ارسال نظرات خود، مسئولیت کلیه عواقب قانونی آن را برعهده گیرند.

3. کارشناسان تولید محتوای وبسایت تورادوایزر حداکثر تلاش خود را می‌‌نمایند که اطلاعاتی معتبر و مورد وثوق ارائه دهند و اطلاعات مذکور را از منابع معتبر جمع‌‌آوری و پس از تحلیل و بررسی، در اختیار کاربران قرار دهند. با این وجود، تورادوایزر تضمینی در خصوص صحت و سقم اطلاعات موجود در وبسایت ارائه نمی‌‌دهد. به‌‌عبارت دیگر، اطلاعات موجود در وبسایت اعم از اطلاعات هتل ها، تورها، رویدادها و ... صرفاً جنبه مشورتی دارند و کاربران باید با انجام تحقیقات جامع نسبت به انجام تصمیمات خود از قبیل خرید تورهای مسافرتی اقدام نمایند.

4. وبسایت توراوایزر گاها دارای پیوندهایی به وبسایت‌‌های دیگر می‌‌باشد. وبسایت‌‌های پیوند شده تحت کنترل و مالکیت تورادوایزر نمی‌‌باشند، از این رو تورادوایزر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای چنین وبسایت‌‌هایی نمی‌‌پذیرد. هدف از پیوندها ایجاد وابستگی قانونی بین تورادوایزر و اشخاص ثالث، ایجاد تعهد یا مسئولیت برای تورادوایزر در مورد محتوا، پیشنهادات یا خدمات اشخاص ثالث، یا هرگونه تأیید، ضمانت یا گارانتی خدمات ایشان یا کارکرد یا کیفیت آنها نیست. شما تصدیق می‌کنید که مسئول پیروی از شرایط و مقررات وبسایت‌های پیوند شده هستید. مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده از طریق ویروس یا فایل‌‌های مخرب دیگر که می‌‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌‌ها و فایل‌‌های متعلق به وبسایت‌‌های لینک شده در وبسایت تورادوایزر باشد، برعهده کاربر خواهد بود. لینک‌‌های تبلیغاتی موجود در وب وبسایت تورادوایزر صرفاً جنبه تبلیغات داشته و سرویس‌‌دهنده هیچگونه مسئولیتی در خصوص عملکرد صحیح مالک این تبلیغات ندارد. لذا کاربر می‌‌پذیرد که خود شخصاً در خصوص این تبلیغات، تحقیق کامل انجام دهد و مسئولیت ارتباط با صاحب تبلیغ را شخصاً بر عهده گیرد.

5. در صورتی که کاربر اقدام به انجام هریک از امور ذیل نماید، تورادوایزر حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می‌‌دارد. نمونه‌‌هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می‌‌شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده‌‌ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه‌‌های الکترونیک، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایت و ... .

6. کاربر با استفاده از خدمات وبسایت تورادوایزر اقرار می‌‌نماید که از مقررات داخلی و بین‌‌المللی مرتبط با فضای مجازی از جمله قانون جرائم رایانه‌‌ای مصوب 1388 و قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382 اطلاع کامل داشته و ادعای هرگونه جهل به قانون را از خود سلب می‌‌نماید.

7. توراداویزر هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیرحقوقی مربوط به دامنه، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی، حملات و خرابکاری‌های گسترده، مشکلات فنی ایجادشده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجادشده به واسطه شخص کاربر، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب‌‌های اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی و خارجی مانند تحریم‌ها و غیره که منجر به ایجاد وقفه یا اشکال در ارائه خدمات می‌‌شوند، به عهده نمی‌گیرد و معاف از هرگونه مسئولیتی در این زمینه می‌‌باشد.

8. تورادوایزر این حق را برای خود محفوظ می‌‌دارد که مفاد بیانیه حاضر را در صورت نیاز در هر زمانی تعدیل و اصلاح نماید؛ بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح شرایط استفاده از خدمات، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط استفاده جدید نیز موافق هستید.

9. استفاده از وبسایت تورادوایزر به منزله پذیرش بندهای مذکور در این بیانیه می‌‌باشد و کاربر اقرار می‌‌نماید با علم و اطلاع کامل از بیانیه حاضر نسبت به استفاده از وبسایت تورادوایزر اقدام می‌‌نماید. در صورتی‌‌که کاربر به نقض هر یک از مفاد مذکور در این بیانیه بپردازد، با تشخیص مدیر وبسایت، امکان انسداد و حذف حساب کاربری وی و یا اعمال سایر ضمانت اجراهای حقوقی و قانونی مرتبط در این زمینه برای تورادوایزر محفوظ خواهد بود.

10. در صورت تصمیم به اعمال تغییرات در سیاست حریم خصوصی وبسایت تورادوایزر، تغییرات مذکور از طریق وبسایت تورادوایزر به کاربران، اطلاع‌رسانی خواهد شد. بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح سیاست حریم خصوصی، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط جدید نیز موافق هستید. استفاده شما از وبسایت تورادوایزر به منزله موافقت با «شرایط استفاده از خدمات» آن می‌‌باشد. خواهشمند است در صورت بروز هرگونه ایراد یا اشکال در استفاده از خدمات موجود در وبسایت و یا ارائه انتقادات و پیشنهادات، از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید: info@touradvisor.ir