منو

قوانین و مقررات ثبت نام کاربران

بازدید کننده گرامی در ابتدا از انتخاب شما جهت عضویت در وبسایت تورادوایزر سپاسگزاریم.

شما می توانید پس از عضویت به بررسی تورها و ثبت نقد و بررسی هتل و مکان های دیدنی اقدام نمائید.

تمامی اطلاعات تورهای مسافرتی ارائه شده در وبسایت تورادوایزر، مستقیما توسط آژانس مربوطه و یا از اطلاعات موجود در وبسایت آژانس روی وبسایت تورادوایزر قرار گرفته است. لذا تورادوایزر مسئولیتی در قبال صحت و یا موجود بودن تور مربوطه در تاریخ مورد نظر نداشته و کاربر شخصا مسئولیت بررسی تمامی جوانب تور مورد نظر را توسط آژانس مریوطه دارد. در همین راستا برخی قوانین و مقررات کلی سفر های خارجی به شرح ذیل به اطلاع مسافران محترم میرسد: 

- از آنجا که اقدام برای اخذ ویزا، رزرو بلیط و هتل بعد از عقد قرارداد انجام می گیرد درصورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه مسئولیتی متوجه آژانس نمی باشد.

- زمان لازم برای دریافت ویزای عادی حداقل هفت تا ده روز کاری و برای ویزای فوری حداقل دوتا سه روز کاری می باشد (بجز پنجشنبه ها ، جمعه ها ، تعطیلات رسمی ایران و کشور مقصد). برای صدور ویزای برخی از کشورها نیاز به حضور مسافر در سفارت آن کشور و مصاحبه و انگشت نگاری می باشد.

- همراه داشتن گذرنامه ای که حداقل شش ماه از اعتبارآن باقی مانده الزامیست و این برعهده مسافر می باشد، کنترل درستی و صحت پاسپورت بر عهده مسافر می باشد.

- درصورتیکه ویزای شخص یا اشخاصی (حتی از گروه) به هر دلیلی رد (مرفوض) و یا دیرتر از موعد مقرر توسط اداره مهاجرت تحویل گردد، هیچگونه مسئولیتی برعهده آژانس نمی باشد و جرایم مربوطه (از جمله سوخت بلیت و نوشو هتل) بر عهده مسافر میباشد و (باقی) مسافرین ملزم به استفاده از خدمات درخواستی می باشند درصورت انصراف ملزم به پرداخت تمام مبلغ خدمات درخواستی (شامل بلیطها، ویزاها ، هتلها وسایرخدمات درخواستی) می باشند.

- مسافر مجاز به ثبت نام یک درخواست از دو آژانس نمی باشد، بدیهی است که درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل دراین زمینه مسئولیت برعهده مسافر میباشد.

- ویزا دارای مدت اعتبار مشخص برای ورود به کشور مقصد می باشد (برای مثال ویزای کشور امارات بعد ازصدور فقط 14 روز اعتبار دارد) همچنین پس از ورود به کشور مقصد فقط می توان مدت زمان مشخصی در آن کشور ماند (برای مثال بعد از ورود به امارات فقط 14 روز در آن کشور میتوان اقامت داشت) بدیهی است تخلف از هر یک از دو مورد فوق (وارد شدن به کشور مقصد بعد از اتمام تاریخ اعتبار ویزا و یا ماندن در کشور مقصد بیش از مدت زمان مجاز) باعث ایجاد خسارت مالی به آژانس می گردد که مسافر ملزم به پرداخت آن خواهد بود (حداقل مبلغ 1500 دلار جریمه وزندان وخسارتهای دیگر).

- آژانس درصورت لزوم مجاز به ابطال ویزای مسافرین خواهد بود و کلیه هزینه های مربوطه به اضافه جرایم ابطال سفر برعهده مسافر می باشد.

- مسافرانی که درخواست ویزا نموده اند درصورت تشخیص کارگزار کشور مقصد گذرنامه آنها اخذ و هنگام مراجعت در فرودگاه به آنها مسترد می شود.

- اگر به هر دلیلی همراه مسافر از پرواز جا ماند زنهای مجرد، دختران و پسرانی که ویزای آنها بواسطه صدور ویزای همراهشان صادر شده (بدون همراه خود) نباید به کشور مقصد وارد شوند که در غیر اینصورت جریمه سنگین و زندان در انتظار آنها خواهد بود.

- از عکسبرداری از سفارتها و اماکن دولتی و نظامی و همچنین از همراه داشتن هرگونه قرص خواب آور، مسکن، آرام بخش و قرصهای کدئین دار و هرگونه مواد مخدر جداً خودداری فرمایید چون در صورت مشاهده حداقل مبلغ 1500 دلار جریمه و زندان از جمله قوانین کشورها می باشد.

- نقض قوانین کشورها همچون تاخیر در خروج، انجام اعمال خلاف عفت عمومی، شرب خمر در ملاعام، حمل یا استعمال مواد مخدر، زد و خورد، گدایی، دزدی، تصادف، فرار و همراه داشتن قرص های مخدر، همراه داشتن ارز تقلبی (دلار ویا هرگونه پول جعلی) و غیره ... که به ایجاد خسارت برای آژانس منتهی می گردد مسافر ملزم به پرداخت تمامی خسارت وارده به آژانس بدون قید و شرط ، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت می باشد.

- مسافر هنگام ورود به مقصد باید مراقب درج مهر ورود و هنگام خروج نیز باید مراقب درج مهر خروج در گذرنامه خود و همراهانش باشد و هنگام برگشت و تسویه حساب با آژانس یک کپی مهرهای ورود و خروج گذرنامه خود و همراهانش همراه با اصل گذرنامه ها را به آژانس تحویل نماید.

- درصورتیکه مسافر به هر دلیلی (از جمله نداشتن ویزای مناسب ویا مشکلات مالیاتی و یا ...) ممنوع الخروج باشد ویا از ورود او و همراهانش به هر دلیلی به کشور ترانزیت و یا مقصد جلوگیری بعمل آید و ممنوع الورود باشد هیچگونه مسئولیتی متوجه آژانس نمی باشد و مسافرین ملزم به پرداخت تمام مبلغ خدمات درخواستی (خسارت ویا هزینه های احتمالی ) می باشند.

- بار مجاز همراه هر مسافر حدود 30 کیلوگرم ( براساس بلیط صادره ) می باشد و مازاد بر آن اضافه بار محسوب و مبلغ آن توسط فرودگاه دریافت خواهد شد.

- درصورت وقوع هر گونه پیشامد غیر منتظره همچون جنگ، شورش، اعتصاب، بدی آب و هوا و یا اشکلاتی که از کنترل دفتر مسافرتی خارج باشد هیچگونه مسئولیتی متوجه آژانس نمی باشد و مسافرین ملزم به پرداخت تمامی مبلغ بلیط، ویزاهای درخواستی، هزینه یک شب هتل ( و سایر خدمات) می باشند.

- درصورتیکه پرواز توسط شرکت هواپیمایی به هر دلیلی کنسل شود، هیچگونه مسئولیتی متوجه آژانس نخواهد بود.

- درصورتیکه هواپیمای مسافرین به هر دلیلی با تاخیر وارد مقصد گردد این دفتر هیچگونه مسئولیتی بابت عدم انجام ترانسفر فرودگاهی نخواهد داشت.

- مسافر موظف به حضور به موقع در فرودگاه و همچنین برای استفاده از سرویس گشتها و غیره می باشد بدیهی است که در غیر اینصورت تمامی هزینه های مربوطه بر عهده مسافرین بوده و ایشان در این رابطه هیچگونه ادعائی ندارد.

- درصورتیکه با توافق مسافر به هر دلیل بلیط لیست انتظار صادر گردد مسئولیت کلیه عواقب آن برعهده مسافر می باشد، و دریافت بلیط لیست انتظار به منزله قبول صدور بلیط به این صورت می باشد، همچنین ریکانفرم بلیت برگشت برعهده مسافر می باشد.

- هزینه هر گونه گشت فوق العاده، جانبی و هرگونه هزینه اضافی پیش بینی نشده بر عهده مسافر است.

- ساعت تحویل اتاق هنگام ورود مسافرین به هتل حدود ساعت 14 و زمان خروج از هتل ساعت 12 تا 13 ظهر می باشد در صورت عدم تخلیه اتاق در ساعت مقرر یک شب هزینه هتل را جریمه خواهید شد. (توجه: تخت سوم در اتاقهای سه تخته از نوع سفری می باشد که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود)

- مسافرین گرامی هنگام تحویل گرفتن اتاق از سالم بودن تمام وسایل و تجهیزات داخل اتاق مطمئن شوید، چرا که مسئولیت هرگونه خسارت به وسایل اتاق برعهده مسافر می باشد.

- کلیه مواد مصرفی یخچال همچنین استفاده از تلفن دارای هزینه جداگانه می باشد که درصورت مصرف از طرف هتل هزینه آن دریافت می گردد.

- تعداد وعده های صبحانه و ناهار مسافرین فقط به تعداد شبهای رزرو شده می باشد (در صورت داشتن صبحانه و یا ناهار).

- حفظ اموال و داراییهای مسافر بر عهده خود ایشان می باشد و آژانس نسبت به مفقود شدن و یا سرقت اموال ایشان هیچگونه مسئولیتی ندارد.

- در صورت بروز هرگونه حادثه ای در طول سفر، مسافر بر اساس شرایط بیمه حوادث پوشش داده شده حق استفاده از امکانات را دارد و در این رابطه آژانس هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت بیمه نمودن مسافر براساس درخواست کتبی ایشان در همین قرارداد و تا سقف مورد نظر ایشان پس از پرداخت هزینه های مربوطه از طرف ایشان قابل انجام می باشد.

- پرداخت عوارض خروج از کشور، عوارض توسعه جهانگردی و غیره بر عهده مسافر می باشد.

- در صورتیکه هتل رزرو شده به هر دلیلی از پذیرش مسافر و همراهانش خودداری نماید این آژانس از طریق کارگزار خود تنها یک هتل هم درجه و معادل هتل رزرو شده به مسافر خواهد داد واین آژانس هیچگونه مسئولیتی نسبت به تغییرات احتمالی در مدیریت ویا ساختمان هتل ندارد.

- در صورت انصراف مسافر از مسافرت مبلغ ویزا و بلیط به طور کامل دریافت می گردد ( غیر قابل استرداد) و در صورت رزرو هتل مبلغ جریمه هتل (براساس درجه و قانون هتل) نیز دریافت می گردد؛ بدیهی است چنانچه بلیط ویا هتل بصورت چارتر خریداری شده باشد کل مبلغ آن سوخت می شود و هیچ مبلغی به مسافر بازگردانده نخواهد شد.

- خدمات شامل خرید بلیط، درخواست ویزا و رزرو هتل با ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر مراکز خرید طبق برنامه هتل می باشد و تور محسوب نمی شود.

- درصورت ایجاد تغییر در قیمت هر یک از خدمات ارائه شده (حتی نوسانات افزایش نرخ ارز) مسافر ملزم به پرداخت ما به التفاوت قیمتهای محاسبه شده خواهد شد.

- درصورت بروزهرگونه ناهماهنگی در کشور مقصد مسافر حق هیچگونه برخورد ناشایست با کارگزاران آژانس را ندارد و مسافر باید موارد را بصورت کتبی به اطلاع آژانس رسانده تا پس از استعلام از کارگزار کشور مربوطه به آن رسیدگی گردد. بدیهی است در صورت هر گونه برخورد ناشایست آژانس از پاسخگویی معذور و حق تعقیب مسافر را در مراجع قانونی برای خود محفوظ می دارد.

- در خصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به آژانس جهت پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین دراین خصوص مجازبه مراجعه به آژانس نمی باشند.

- توجه: تحویل مدارک به مسافر یک یا دو روز مانده به پرواز و بعد از تسویه حساب کامل، انجام می شود.


1. کاربرانی که اقدام به ایجاد حساب کاربری در وبسایت تورادوایزر می‌‌نمایند، متعهد به حفاظت از رمز عبور خود می‌‌باشند؛ مسئولیت هر گونه استفاده‌ غیرمجاز از وبسایت از طریق حساب کاربری، متوجه کاربر است. در صورتی که متوجه فاش شدن کلمه‌ عبورتان و یا استفاده‌ اشخاص غیر، از حساب کاربری‌‌تان شدید، سریعاً مراتب را به آدرس ایمیل info@touradvisor.ir اطلاع‌رسانی نمایید.

تورادوایزر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از حساب کاربری شما حاصل شود، نمی‌پذیرد. کاربر می‌بایست اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید.

همچنین کاربر تعهد می‌‌نماید که شخصاً از حساب کاربری خود استفاده نماید و حق انتقال حساب کاربری خود را به هر نحوی به اشخاص دیگر (حقیقی یا حقوقی) ندارد.

2. وبسایت تورادوایزر برای به نمایش گذاشتن نظرات کاربران خود، اقدام به مدیریت نظرات، و حسب مورد، ویرایش یا حذف آنها می‌‌نماید. 

گفتنی است تورادوایزر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده ندارد. نمایش نظرات کاربران در وبسایت تورادوایزر به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست. کاربران می‌‌پذیرند که با ارسال نظرات خود، مسئولیت کلیه عواقب قانونی آن را برعهده گیرند.

3. کارشناسان تولید محتوای وبسایت تورادوایزر حداکثر تلاش خود را می‌‌نمایند که اطلاعاتی معتبر و مورد وثوق ارائه دهند و اطلاعات مذکور را از منابع معتبر جمع‌‌آوری و پس از تحلیل و بررسی، در اختیار کاربران قرار دهند. با این وجود، تورادوایزر تضمینی در خصوص صحت و سقم اطلاعات موجود در وبسایت ارائه نمی‌‌دهد. به‌‌عبارت دیگر، اطلاعات موجود در وبسایت اعم از اطلاعات هتل ها، تورها، رویدادها و ... صرفاً جنبه مشورتی دارند و کاربران باید با انجام تحقیقات جامع نسبت به انجام تصمیمات خود از قبیل خرید تورهای مسافرتی اقدام نمایند.

4. وبسایت توراوایزر گاها دارای پیوندهایی به وبسایت‌‌های دیگر می‌‌باشد. وبسایت‌‌های پیوند شده تحت کنترل و مالکیت تورادوایزر نمی‌‌باشند، از این رو تورادوایزر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای چنین وبسایت‌‌هایی نمی‌‌پذیرد. هدف از پیوندها ایجاد وابستگی قانونی بین تورادوایزر و اشخاص ثالث، ایجاد تعهد یا مسئولیت برای تورادوایزر در مورد محتوا، پیشنهادات یا خدمات اشخاص ثالث، یا هرگونه تأیید، ضمانت یا گارانتی خدمات ایشان یا کارکرد یا کیفیت آنها نیست. شما تصدیق می‌کنید که مسئول پیروی از شرایط و مقررات وبسایت‌های پیوند شده هستید. مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده از طریق ویروس یا فایل‌‌های مخرب دیگر که می‌‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌‌ها و فایل‌‌های متعلق به وبسایت‌‌های لینک شده در وبسایت تورادوایزر باشد، برعهده کاربر خواهد بود.

لینک‌‌های تبلیغاتی موجود در وب وبسایت تورادوایزر صرفاً جنبه تبلیغات داشته و سرویس‌‌دهنده هیچگونه مسئولیتی در خصوص عملکرد صحیح مالک این تبلیغات ندارد. لذا کاربر می‌‌پذیرد که خود شخصاً در خصوص این تبلیغات، تحقیق کامل انجام دهد و مسئولیت ارتباط با صاحب تبلیغ را شخصاً بر عهده گیرد.

 5. در صورتی که کاربر اقدام به انجام هریک از امور ذیل نماید، تورادوایزر حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می‌‌دارد. نمونه‌‌هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می‌‌شود:

دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده‌‌ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه‌‌های الکترونیک، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایت و ... .

6. کاربر با استفاده از خدمات وبسایت تورادوایزر اقرار می‌‌نماید که از مقررات داخلی و بین‌‌المللی مرتبط با فضای مجازی از جمله قانون جرائم رایانه‌‌ای مصوب 1388 و قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382 اطلاع کامل داشته و ادعای هرگونه جهل به قانون را از خود سلب می‌‌نماید.

 7. توراداویزر هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیرحقوقی مربوط به دامنه، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی، حملات و خرابکاری‌های گسترده، مشکلات فنی ایجادشده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجادشده به واسطه شخص کاربر، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب‌‌های اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی و خارجی مانند تحریم‌ها و غیره که منجر به ایجاد وقفه یا اشکال در ارائه خدمات می‌‌شوند، به عهده نمی‌گیرد و معاف از هرگونه مسئولیتی در این زمینه می‌‌باشد.

8. تورادوایزر این حق را برای خود محفوظ می‌‌دارد که مفاد بیانیه حاضر را در صورت نیاز در هر زمانی تعدیل و اصلاح نماید؛ بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح شرایط استفاده از خدمات، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط استفاده جدید نیز موافق هستید.

9. استفاده از وبسایت تورادوایزر به منزله پذیرش بندهای مذکور در این بیانیه می‌‌باشد و کاربر اقرار می‌‌نماید با علم و اطلاع کامل از بیانیه حاضر نسبت به استفاده از وبسایت تورادوایزر اقدام می‌‌نماید. در صورتی‌‌که کاربر به نقض هر یک از مفاد مذکور در این بیانیه بپردازد، با تشخیص مدیر وبسایت، امکان انسداد و حذف حساب کاربری وی و یا اعمال سایر ضمانت اجراهای حقوقی و قانونی مرتبط در این زمینه برای تورادوایزر محفوظ خواهد بود.

10. در صورت تصمیم به اعمال تغییرات در سیاست حریم خصوصی وبسایت تورادوایزر، تغییرات مذکور از طریق وبسایت تورادوایزر به کاربران، اطلاع‌رسانی خواهد شد. بنابراین اگر پس از تغییر یا اصلاح سیاست حریم خصوصی، به استفاده از وبسایت ادامه دهید، بدین معناست که با شرایط جدید نیز موافق هستید.

استفاده شما از وبسایت تورادوایزر به منزله موافقت با «شرایط استفاده از خدمات» آن می‌‌باشد.

خواهشمند است در صورت بروز هرگونه ایراد یا اشکال در استفاده از خدمات موجود در وبسایت و یا ارائه انتقادات و پیشنهادات، از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید:
info@touradvisor.ir

با آرزوی سفری خوش برای شما